Son dakika bilgisine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı’nın 6.gününde Hatay’da bulunan Harekat Merkezi’ni ziyaret etti. Recep Tayyip Erdoğan cephede bulunan birliklere video konferans ile seslenerek, “Zeytin Dalı Harekatı netice alınana kadar sürecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulisi Akar ile birlikte;

Cumhurbaşkanlığından alınan bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ile birlikte bugün akşam saatlerine doğru Ankara’dan Zeytin Dalı Harekatı’nın Hatay’da bulunan Harekat Merkezi’ne geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bekir Bozdağ, Nurettin Canikli ve Yaşar Güler refakat etti;

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler ve Savunma Bakanı Nurettin Canikli’de, Erdoğan’ın yanında geldiler.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Askerlere Başarılar Diledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ulvi bir görev icra ettiklerini söylediği Türk Askerlerine başarı dilediğini iletti. Erdoğan, harekatla ilgili daha detaylı bilgiler aldığı toplantı esnasında, video konferans görüşmesi ile Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutalığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Hava Kuvvetleri Eskişehir Muharebe Üs Komutanlığı’ndaki harekat merkeziyle canlı bağlantı gerçekleştirdi.

Daha fazla Askeri Haber için bizi takip etmeyi unutmayın. Bizi dilerseniz Instagram’dan takip edebilirsiniz. @askeriharekatcom