İzleyicileri farklı duygulara götüren bir tür düşündüğümüzde akla gelen kategorilerden en iyi savaş filmleri listemizi sizin için derledik.

Listemizi belli bir sıraya göre yapmadık ve içerisinde yerli filmlere de yabancı filmlere de yer vermeye çalıştık. Her film bizim içimize sindi, umarız sizin de beğenilerinizi alabiliriz. Sinemanın gerek aksiyon duygusunu, gerek dramatik duygularını dolu dolu vermeyi başarabilen önemli bir kategorisi savaş filmleri. Bu türün izleyicilerinin de sinema zevklerine ne kadar hakim olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla lafı daha fazla dolaştırmaya gerek yok. Sizi listemizle baş başa bırakalım. İyi seyirler, keyifli vakitler diliyoruz.

1917 (2019)

1917 yılında savaş tüm şiddetiyle devam ederken ön cephede bulunan bir alay, Almanların üzerine tüm güçleriyle saldırmak için hazırlanmaktadır. Ancak yeni istihbarata göre saldırmak üzere olan askerlere ölümcül bir tuzak kurulmuştu. Geri cephede bulunan iki asker, ön cepheye bu bilgiyi zamanında ulaştırmak için zorlu bir yolculuğa çıkacaktır.